Kurumsal

Medklinik Saç Sorunları Medikal Estetik Tamamlayıcı Tıp

Hakkımızda, Konya traşsız saç ekimi,medklinik,konya,saç,ekim,saç ekim merkezi,saç ekimi,konya saç ekimi,saç ekimi konya,konya saç ekimi merkezleri,merkezi konya saç ekimi, saç ekimi, medklinik, konya, saç, ekim, saç ekim merkezi, saç ekimi, konya saç ekimi, saç ekimi konya, konya saç ekimi merkezleri, merkezi, fiyat, fiyatları, botoks, dhi, analiz
MEDKLİNİK olarak biz Saç Ekimi, Medikal Estetik, Alternatif ve Holistik Sağlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Teknolojik anlamda donanımlı alt yapımız ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübemizle güncel bilgiler ışığında, danışanlarımıza ayrıcalıklı hizmet vermeyi görev edinen bizlerin amacı; Yüzde Yüz Hasta Memnuniyeti ni sağlamaktır.

Vizyonumuz; Güçlü bir marka olarak kalite ve standartlardan ödün vermeden sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli yenilenen ve alanında ilklerden olmayı hedefleyen MEDKLİNİK ‘i dünya markası yapmaktır.

Kadromuz tecrübesini kanıtlamış hekim ve alanında uzman teknik ekipten oluşmaktadır.

Saç sorunlarında estetik uygulamaların ciddi bir işlem olduğunun, işlem öncesi, işlem ve işlem sonrası yakın takip gerektirdiğinin bilinci ve ciddiyeti ile hareket ediyoruz.

İşlemlerimizi hastane ortamında gerçekleştiriyoruz
.
DHI (Direct Hair Implant) gibi Saç ekiminde kullanılan yöntemlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek daha doğal ve başarılı sonuçları hastalarımıza sunmaya gayret ediyoruz.
İşlemlerimizde %100 memnuniyet esastır.
 
 

İLETİŞİM

Adres: Abdülaziz Mh. Hocahasan Sk. Form Apt. No:10 Meram/KONYA
0545 350 98 98
Çalışma Saatleri:
Pts - Cmts 8:00 am to 8:00 pm

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORM

Hemen Ara